Concurs artist liric pentru partida sopran

12 Septembrie 2016

04.10.2016

REZULTATUL CONCURSULUI ORGANIZAT PENTRU OCUPAREA POSTULUI VACANT DE ARTIST LIRIC IA DIN CORUL FILARMONICII DE STAT “TRANSILVANIA”

1.Marc Ana Maria -ADMIS

26.09.2016

REZULTATUL SELECȚIEI DOSARELOR DE ÎNSCRIERE LA CONCURSUL ORGANIZAT PENTRU OCUPAREA POSTULUI VACANT DIN CORUL FILARMONICII DE STAT “TRANSILVANIA”

1.Marc Ana Maria -ADMIS

12.09.2016

FILARMONICA DE STAT ‘’TRANSILVANIA’’ organizează concurs la sala Clubului CFR, str. Dobrogeanu Gherea, nr. 17, Cluj-Napoca, judetul Cluj, în data de 3 octombrie 2016, ora 14 00 proba practică și ora 18 00 interviul , pentru ocuparea postului contractual vacant de artist liric pentru partida de sopran gradul profesional IA.

Condiții de participare:

- nivelul studiilor: studii superioare în domeniul muzical
- vechimea în specialitatea studiilor necesare ocupării postului: 7 ani

Dosarele de înscriere la concurs se depun la sediul instituției din localitatea Cluj Napoca strada Lucian Blaga, nr. 1-3, până în data de 23 septembrie 2016.

Condițiile de participare la concurs și bibliografia stabilită se afișează la sediul instituției.

Relații supilmentare se pot obține la sediul instituției și la telefon: 0264-430060.